KONTAKTAI

PARDAVIMAI
Tomas Jorudas(Autovežiai)T. +370 615 99710E. tomas.jorudas@rimo.lt
Paulius Virbašius(Konvejeriai, autovežiai)T. +370 620 13354E. paulius@rimo.lt
Giedrius Kačinas(Presai, preskonteineriai)T. +370 615 31736E. giedrius@hidraulit.lt
Darius Dorelaitis(Metalo darbai)T. +370 652 40405E. darius@rimo.lt
REMONTAS IR APTARNAVIMAS
Gytis Melzbakas(Autovežių atsarginės dalys Lietuvoje)T. +370 656 89909E. gytis.m@rimo.lt
Vladimir Senčak(Remontas Lietuvoje)T. +370 656 89910E. vladas@rimo.lt
Lukas Paulius Širvys(Autovežių servisų tinklas ir atsarginės dalys užsienyje)T. +370 620 76429E. lukas@rimo.lt
ADMINISTRACIJA
AdministracijaT. +370 37 373018
F. +370 37 373607
E. info@rimo.lt
Asta Jokubauskienė(Vyr. buhalterė)T. +370 37 373018E. asta@rimo.lt

REKVIZITAI

UAB “PATIKIMA LINIJA”
Įmonės kodas 136019174
PVM mokėtojo kodas LT360191716
Vasario 16-osios g. 40,
53216 Garliava, Kauno r.

Atsiskaitomoji sąsk.
LT74 7044 0600 0377 5849
AB SEB bankas, banko kodas 70440
SWIFT: CBVI LT 2X