KONTAKT

SPRZEDAŻ
Tomas Jorudas(Autotransportery)T. +370 615 99710E. tomas.jorudas@rimo.lt
Paulius Virbašius(Autotransportery, przenośniki)T. +370 620 13354E. paulius@rimo.lt
Greta Morozovaitė(Autotransportery)
T. +370 679 30972
E. greta@rimo.lt
Giedrius Kačinas(Prasy, prasy do belowania)T. +370 615 31736E. giedrius@hidraulit.lt
Darius Dorelaitis(Usługi obróbki metali)T. +370 652 40405E. darius@rimo.lt
NAPRAWA I OBSŁUGA TECHNICZNA 
Gytis Melzbakas(części zapasowe do autotransporterów na terenie Litwy)T. +370 656 89909E. gytis.m@rimo.lt
Vladimir Senčak(naprawa  na terenie Litwy)T. +370 656 89910E. vladas@rimo.lt
Lukas Paulius Širvys(sieć warsztatów i części zapasowe do autotransporterów poza granicami)T. +370 620 76429E. lukas@rimo.lt
ADMINISTRCJA
AdministrcjaT. +370 37 37 3018
F. +370 37 373607
E. info@rimo.lt
Asta Jokubauskienė(Główna księgowa)T. +370 37 373018E. asta@rimo.lt

SZCZEGÓŁY FIRMY

UAB “PATIKIMA LINIJA”
REGON: 136019174
NIP: LT360191716
S. Lozoraicio g. 41,
53228 Garliava, okręg kowieński
Litwa

Sask./Nr. LT74 7044 0600 0377 5849
AB SEB bankas, Kod banku: 70440
SWIFT: CBVI LT 2X