KONTAKTAI

PARDAVIMAI
Tomas Jorudas (Autovežiai) T. +370 615 99710 El. paštas: tomas.jorudas@rimo.lt
Greta Morozovaitė (Autovežiai) T. +370 679 30972 El. paštas: greta@rimo.lt
Paulius Virbašius (Konvejeriai, autovežiai) T. +370 620 13354 El. paštas: paulius@rimo.lt
Giedrius Kačinas (Presai, preskonteineriai) T. +370 615 31736 El. paštas: giedrius@hidraulit.lt
Darius Dorelaitis (Metalo darbai) T. +370 652 40405 El. paštas: darius@rimo.lt
REMONTAS IR APTARNAVIMAS
Gytis Melzbakas (Autovežių atsarginės dalys Lietuvoje) T. +370 656 89909 El. paštas: gytis.m@rimo.lt
Vladimir Senčak (Remontas Lietuvoje) T. +370 656 89910 El. paštas: vladas@rimo.lt
Lukas Paulius Širvys (Autovežių servisų tinklas ir atsarginės dalys užsienyje) T. +370 620 76429 El. paštas: lukas@rimo.lt
ADMINISTRACIJA
Administracija T. +370 37 373018
F. +370 37 373607
El. paštas: info@rimo.lt
Buhalterija (Vyr. buhalterė) T. +370 37 373018 El. paštas: asta@rimo.lt

REKVIZITAI

UAB “PATIKIMA LINIJA”
Įmonės kodas 136019174
PVM mokėtojo kodas LT360191716
Vasario 16-osios g. 40,
53216 Garliava, Kauno r.

Atsiskaitomoji sąsk.
LT74 7044 0600 0377 5849
AB SEB bankas, banko kodas 70440
SWIFT: CBVI LT 2X