VERTIKALUS RYŠULINIS PRESAS R-5 IR RP-25

Suprojektuotas antrinėm atliekom – popieriui, kartonui, polietilenui ir plastikams.

rp5

Vertikalus ryšulinis presas RP-5

Vertikalus ryšulinis presas RP-5 yra 5 tonų ryšulinis presas, suprojektuotas antrinėm atliekom (popieriui, kartonui, polietilenui ir plastikui) presuoti į ryšulius.  Taip pat gali būti naudojamas presuoti skardines.

Šis vertikalus ryšulinis presas yra lengvai valdonas, kompaktiškas, gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke (po pastoge). Ryšuliai yra maži, 600 mm (A) x 800 mm (P) x 600 mm (I), ir gali lengvai būti pervežami su vežimėliu, kuris yra pristatomas kartu su presu.

Techniniai duomenys ir specifikacija

rp25

Vertikalus ryšulinis presas RP-25

Vertikalus ryšulinis presas RP-25 yra 25 tonų presas, suprojektuotas antrinėm atliekom (popieriui, kartonui, polietilenui ir plastikams) presuoti į ryšulius.  Taip pat gali būti naudojamas presuoti skardines. Šis ryšulinis presas yra naudojamas ten, kur susidaro vidutinis kiekis antrinių žaliavų.

RP-25 yra valdomas vieno žmogaus. Ryšulio dydis yra 800 mm (A) x 1200 mm (P) x 800 mm (I), ryšulio svoris – nuo 250 kg iki 350 kg  (svoris priklauso nuo presuojamos medžiagos). Kai presavimo procesas yra baigtas, ryšulys iš preso yra išstumiamas automatiškai ir gali būti transportuojamas su keltuvu ar panašia įranga.

Techniniai duomenys ir specifikacija

Susisiekime

Giedrius Kačinas

Tel. +370 615 31736
giedrius@hidraulit.lt