KONTAKT

SPRZEDAŻ
Tomas Jorudas (Autotransportery) T. +370 615 99710 E. tomas.jorudas@rimo.lt
Greta Morozovaitė (Autotransportery) T. +370 679 30972 E. greta@rimo.lt
Paulius Virbašius (Autotransportery, przenośniki) T. +370 620 13354 E. paulius@rimo.lt
Giedrius Kačinas (Prasy, prasy do belowania) T. +370 615 31736 E. giedrius@hidraulit.lt
Darius Dorelaitis (Usługi obróbki metali) T. +370 652 40405 E. darius@rimo.lt
NAPRAWA I OBSŁUGA TECHNICZNA 
Gytis Melzbakas (części zapasowe do autotransporterów na terenie Litwy) T. +370 656 89909 E. gytis.m@rimo.lt
Vladimir Senčak (naprawa  na terenie Litwy) T. +370 656 89910 E. vladas@rimo.lt
Lukas Paulius Širvys (sieć warsztatów i części zapasowe do autotransporterów poza granicami) T. +370 620 76429 E. lukas@rimo.lt
ADMINISTRCJA
Administrcja T. +370 37 37 3018
F. +370 37 373607
E. info@rimo.lt
Księgowość (Główna księgowa) T. +370 37 373018 E. asta@rimo.lt

 

SZCZEGÓŁY FIRMY

UAB “PATIKIMA LINIJA”
REGON: 136019174
NIP: LT360191716
Vasario 16-osios g. 40,
53216 Garliava, okręg kowieński
Litwa

Sask./Nr. LT74 7044 0600 0377 5849
AB SEB bankas, Kod banku: 70440
SWIFT: CBVI LT 2X