Patikima linija

UAB „Patikima linija“ - viena didžiausių autovežių gamintojų Europoje, valdanti prekės ženklus RIMO, RIMOengineering, RIMOhidraulit ir ALATRANSA. Šių ženklų atstovaujamos kompetencijos mums leidžia į vieną nenutrūkstamą grandinę apjungti skirtingas žinias bei patirtis ir jas įdarbinti darant tai, ką išmanome geriausiai - kurti inžinerinius sprendimus pramonei ir gaminti autovežius.

Rimo logotipas Rimo Engineering logo Rimo Hidraulit logo Alfatransa
  • 2003 m. nuo autovežių gamybos pradėjome veiklą. Pirmaisiais metais jų pagaminome 23 vienetus. Tačiau parodytas klientų pasitikėjimas ir įvertinimas mums buvo didžiulė paskata nesustoti. Po metų keleriopai padidinę gamybos apimtis, ėmėmės investicijų į gamybą, procesų modernizavimą, darbuotojų kompetencijų auginimą ir, žinoma, į naujas technologijas. Subūrėme kompetentingą inžinierių komandą.
  • 2003 išvystėme metalo apdirbimo liniją. Pasiūlėme plataus spektro metalo apdirbimo paslaugas: tekinimo, frezavimo, karpymo, lankstymo, pjovimo lazeriu, virinimo, taip pat dažymo bei šratavimo.
  • 2008 m. pradėjome gaminti presus, mobilias metalo presžirkles ir hidraulinius cilindrus.
  • 2014 m. pradėjome gaminti stacionarius ir mobilius konvejerius birioms medžiagoms. Per kelerius metus pasiūlėme ir įgyvendinome daug medžiagų transportavimo sprendimų klientams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
  • Tobulėjame ir toliau. 2021 m. rinkai pristatome ADERO - naująjį RIMO autovežį.
  • Plečiame servisų tinklą visoje Europoje.

Konvejeriai

mob juost konv transp 01

Mobiliūs ir stacionarūs konvejeriai.

Plačiau

Presžirklės

preszirkles 02

Mobilios presžirklės

Plačiau

Presai

presai 03

Horizontalūs ir vertikalūs presai

Plačiau

Metalo apdirbimas

gamyba 04

Pjovimas lazeriu, lankstymas, tekinimas

Plačiau