RIMO - galimybių ir patirties įmonė.

Įkurta 2003 metais, vis auganti ir priimanti iššūkius!

UAB “Patikima linija” savo veiklą pradėjo 2003 m. Per pirmuosius metus pagaminti 23 autovežiai tapo gera pradžia įmonės tobulėjimui –  buvo nuolat investuojama į įrangą, procesų modernizavimą ir, svarbiausia, į profesionalius darbuotojus.

UAB “Patikima linija”  neapsiribojo vien autovežių gamyba – nuo 2008 m. gamina stacionarius, mobilius presus ir ryšulinius presus antrinėm žaliavom, mobilias metalo presžirkles ir hidraulinius cilindrus.

O nuo 2014 m. UAB “Patikima linija” pradėjo gaminti stacionarius ir mobilius konvejerius birioms medžiagoms.

Per kelerius metus pasiūlėme ir įgyvendinome daug medžiagų transportavimo sprendimų klientams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Atliekame visų gaminių garantinius bei pogarantinius remonto darbus ne tik Garliavoje, Lietuvoje, bet ir Prancūzijoje, Belgijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje. Nuolat dirbame, kad mūsų serviso tinklas plėstųsi.

Siūlome ir metalo apdirbimo paslaugas: tekinimo, frezavimo, karpymo, lankstymo, pjovimo  lazeriu, virinimo, taip pat dažymo bei šratavimo.

Ačiū, kad apsilankėte mūsų interneto svetainėje!

Čia jūs rasite išsamią informaciją apie mūsų produktus ir teikiamas paslaugas. Žinoma, visada maloniai kviečiame užsukti pas mus – pavaišinsime kava.